Felhasználó
11 éve
Peti500 aranyköpései: A tégla olyan mint a tégla...Kemény! A hó olyan mint a barát ha lepisiled akkor eltűnik!
Hogyha okosvagy akkor hülye vagy. Tudtad hogy a csöves nem szégyellős?az UTCÁN végzi el a kis és nagy dolgait!Hogy ebbe mi a vicc nem tudom!

Na,hogy én is írjak ide vmit:
Ez a téma olyan mint egy kib*szottul nagy tégla!
Ro*adtul nem szeretek campelni!-Pedig most is a gép előtt campelek -.-
Ha szeretsz valamit,akkor engedd el!Ha nem jön vissza akkor k*rvára utál téged!
WTF-Welcome to Facebook!
Nem harcolni várjuk a stickeket, hanem parkolni!!!






Legutóbb szerkesztve HiperKocka által.

Tényleg nem teszek soha többé idegesítően vibráló képeket az aláírásomba
ϟƘƦƖןןΣx 4ever

Felhasználó
11 éve
ha három virágot leteszel egy kolostorban holnapra elhervad... Ez az állítás bármilyen helyiségre igaz főleg ha nem vázába hanem egy szekrény alá teszed.

Amikor tüsszentesz érdemes nem csókolózni.

Ha ezt a szöveget olvasod mindössze egy dologra gondolsz És az nem a szöveg jelentése.

Ha a samponodtól hullik a hajad akkor vidd vissza a kutyakozmetikába.

nem minden Arany ami rímel.

Ha kleptomániás vagy de félsz a börtöntől menj el:
1. Ügyvédnek
2. Politikusnak
3. Autószerelőnek
4. Autókereskedőnek
5. Banki ügyintézőnek

Ha az anyád azt mondja csak 3 nap és itt a hétvége. Ha a buszsofőr azt mondja csak egy órát kell még várni. A tanárod azt mondja csak egy rövid röpdolgozat lesz. Ha a Felsősök azt mondják csak a pénzedet kérik. A védőnő hogy csak egy apró szúrást fogsz érezni. És hogy az apád azt mondja csak egy hétre kell elköltöznöd a nagyiékhoz. Gondolkozz el azon hogy megérte e felkelni.

A kötél olyan mint a pillanat bármeddig húzhatod de eltolni lehetetlen.
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Dex mekkora igazad van :D
Tényleg nem teszek soha többé idegesítően vibráló képeket az aláírásomba
ϟƘƦƖןןΣx 4ever

Felhasználó
11 éve
Egy helikopter pilóta lezuhan a sivatagba. Se étele se itala és minden lakott terület kilométerekre van. Úgy dönt összeszedi a legszükségesebbeket és elindul a sivatagba hátha találkozik értelmes életformával. A helikopter roncsra pedig kitesz egy cédulát amin ez áll: Északnak indultam pár nap és visszaérek. üdvözlettel az eltűnt pilóta. 3 nap után visszaér a helikopterhez egy kis vízzel és egy kis adag hússal. A helikopteren egy cédulát talál amin ez áll: Kedves pilóta! Olvastuk a levelét de sajnos hülyék lennénk napokig a sivatag közepén várni önre ezért hagytunk magának egy hálózsákot (nézze át hogy nincs e benne skorpió vagy kígyó) hagytunk ételt (szerintem már elhordták az állatok) egy telefont is hagytunk önnek (bár szerintem már lemerült mert leárazva vettem) és egy pisztolyt ha nincs kedve lassan meghalni (az még talán működik). Üdvözlettel a mentőcsapat.

Nem mondom kedves fickók. :P
Ha valami többszöri próbálkozásaid ellenére sem sikerül, olvasd el a kezelési útmutatót.
Ha valamit elrontasz nevezd el 1.0-ás verziónak.
És ha a szüleid is hozzáférnek a géphez amit hétvégén használtál, Töröld az előzményeket!

Felhasználó
11 éve
Ez nagyon nagy volt! XD :D
28269.gif
31.gif